چرا نیاز به سرمایه گذاری داریم؟

زمانی وجود دارد که پول کمی بدست آورده اید و نمی دانید با آن چیکار کنید. در دنیایی که مدام بسیاری از چیز ها توجه شما را جلب می کند، افکار مربوط به سرمایه گذاری بلند مدت، اغلب از اولویت های پایین تری برخوردار هستند.

همه ی ما فکر میکنیم سرمایه گذاری مختص میلیاردرها و ثروتمندان است، اما هر کسی که هزینه ی خود و اطرافیانش را تامین می کند باید به فکر سرمایه گذاری باشد تا بهترین استفاده را از دارایی و سرمایه خود داشته باشد.

در فضای اقتصادی حاکم بر کشور ما که نوسانات اقتصادی زیاد است، دغدغه سرمایه گذاری برای ما جدی محسوب می شود. تغییرات ناگهانی طلا یا دلار یا مسکن و یا هر پارامتر دیگر، ممکن است به سرعت میزان و ارزش دارایی های ما را کاهش دهد. همچنین افرادی هستند که با این تغییرات به سرمایه های زیادی دست یافته اند.

هنگامی که نرخ تورم و نوسانات اقتصادی بالا است، اغلب مردم تمایل به نگهداری پول نقد ندارند و به دنبال گزینه هایی برای سرمایه گذاری هستند تا بتوانند ارزش پول خود را حفظ کنند.

امروزه در کشور ما مردم سرمایه های خود را به شکل های مختلفی سرمایه گذاری می کنند. برخی از مردم خرید ملک را مطمئن و سود آور می دانند، برخی دیگر با طلا و سکه پس انداز می کنند. عده ای می خواهند با دلار پول خود را از آسیب تورم نجات دهند و عده کمی هم در بورس سرمایه گذاری می کنند. در نظر عموم مردم، بورس بی اندازه پر ریسک است اما همه ی آنها در نهایت به دنبال بهترین سرمایه گذاری در ایران می گردند: یعنی بالاترین سود، کم ریسک ترین و بیش ترین نقد شوندگی ممکن.

 

چرا سرمایه گذاری در بورس؟

بازار بورس اوراق بهادار، یکی از جذابترین بازارهای پیش روی هر فردی است که بازدهی فوق العاده آن، شعار «بورس، شغل دوم، درآمد اول» را بر سر زبان ها انداخته است. جذابیت چنین بازاری، هنگامی دوچندان میشود که بدانیم در هر روز معاملات یا مکان کسب سود ۵ درصدی وجود دارد. یعنی فقط در ۴ روز می توان بیش از بازدهی یکساله سپرده بانکی، سود بدست آورد، اما کسب چنین درآمدی نیازمند یادگیری صحیح و علاقه و پشتکار با چاشنی هوش و استعداد فردی می‌باشد.

امروز می خواهم یک روشی را به شما معرفی کنم که اگه به آن پایبند باشید شما را در بلند مدت در بورس ثروتمند میکند حالا این روش جذاب چیه؟

 

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور میانگین متحرک

برای اینکه سیگنال خرید و فروش بگیریم، نیاز به دو اندیکاتور میانگین متحرک داریم. در این روش به یک میانگین متحرک 20 روزه ( قرمز) و میانگین متحرک 50 روزه ( سبز ) نیاز داریم. حالا چجوری بفهمیم کی بخریم و کجا بفروشیم. خیلی راحت کاری نداره!!!

وقتی دیدید میانگین متحرک 20 روزه، میانگین متحرک 50 روزه را به سمت بالا قطع کرد، میخریم و هر وقت میانگین متحرک 20 روزه، میانگین متحرک 50 روزه را به سمت پایین قطع کرد میفروشیم. دیدی چقد راحت بود.

حالا سهمی که از سال 96 با این روش 20 برابر شده، سهم شبندر ( پالایش نفت بندر عباس ) بود.

مطابق شکل زیر، دو میانگین متحرک روی سهم شبندر اعمال کردیم:

 

حالا از سال 2017 ( سال 1396) نمودار سهم شبندر را بررسی میکنیم (2017/08/21) و تمامی سیگنال های خرید و فروش با این اندیکاتور را تا سال 1399 مشخص می کنیم. پس از آن سودهای بدست آمده را در هم ضرب می کنیم تا سود مرکب حاصل از سیگنال ها را بدست آوریم تا متوجه شوید افراد در بورس با سود های مرکب، ثروتمند میشوند و دید خطی به بورس ندارند.

  • سیگنال خرید در تاریخ 2017/08/21 و سیگنال فروش در تاریخ 2018/02/17 ( بازه زمانی شش ماه )

همان طور که در شکل می بینید در این بازه این اندیکاتور 50 درصد سود داده است.

همان طور که در شکل می بینید در این بازه این اندیکاتور 86 درصد سود داده است.

 

  • سیگنال خرید در تاریخ 2018/08/01 و سیگنال فروش در تاریخ 2018/11/26 ( بازه زمانی چهار ماه )

همان طور که در شکل می بینید در این بازه این اندیکاتور 86 درصد سود داده است.

همان طور که در شکل می بینید در این بازه اندیکاتور 34 درصد سود داده است.

 

  • سیگنال خرید در تاریخ 2019/01/29 و سیگنال فروش در تاریخ 2019/06/22( بازه زمانی پنج ماه )

همان طور که در شکل می بینید در این بازه اندیکاتور 34 درصد سود داده است.

 

  • سیگنال خرید در تاریخ 2019/07/06 و سیگنال فروش در تاریخ 2019/03/14( بازه زمانی 8 ماه )

همان طور که در شکل می بینید در این بازه اندیکاتور75 درصد سود داده است.

 

5 ) سیگنال خرید در تاریخ 2020/04/28و سیگنال فروش در تاریخ 2029/09/22 ( بازه زمانی 5 ماه )

همان طور که در شکل می بینید در این بازه اندیکاتور200 درصد سود داده است .

 

حالا درصد سودی که از این سیگنال ها گرفتیم را بدست می آوریم :

19.62=3*1.75*1.34*1.86*1.5=

این اندیکاتور از سال 96 تا به امروز تنها با 5 معامله سرمایه شما را نزدیک به 20 برابر کرده است و این یعنی قدرت بالای اندیکاتور میانگین متحرک در ثروتمند شدن در بورس. این روش فقط یکی از راه های ثروتمند شدن در بورس در بلند مدت است.

 

خوب برای یادگیری بورس چیکار کنیم؟ آیا می توانیم به چنین بازدهی هایی برسیم؟

شما باید در کنار آموزش بورس پروژه های عملی انجام بدید و تجربه کسب کنید.

در واقع شما وقتی تو دل کار میروید و با چالش های آن رو به رو میشوید تازه میتوانید از خود نبوغ و عکس العمل نشان دهید و خودتان را به دیگران ثابت کنید.

حال میخواهیم به شما طرحی معرفی کنیم به اسم طرح کارمان که در طرح کارمان علاوه بر آموزش تخصصی و کاربردی به شما پروژه های عملی میدهند و شما زیر نظر یک مسئول فنی به کارورزی می پردازید و در تمامی دوره آموزشی و کاراموزی شما میتوانید به راحتی با مسئول فنی خود در ارتباط باشید.

در طرح کارمان شما به خاطر انجام امور کارآموزی که به شدت در روند یادگیری شما تاثیر گذار است از میزان هزینه های دوره آموزشی خود میکاهید.

دوره های کارمان در زمینه آموزش و کارورزی حضوری یا غیر حضوری میباشد که فعلا به علت شرایط کرونا هم دوره آموزشی و هم دوره کارورزی غیر حضوری است.

آموزش ها و ارتباط شما با مدرس و مسئول فنی هر دو با نرم افزار ماکروسافت تیمز که نرم افزار قدرتمند برای تماس تصویری هست میباشد.

 

ویژگی های بارز طرح کارمان

1-آموزش تخصصی و کاربردی

2-کار و پروژه های عملی و کسب تخصص

3-کسب رزومه کاری خوب

4- هزینه مقرون به صرفه

5-تست های شخصیت شناسی رایگان

6-مدرک پایان دوره

7-استخدام برترینها

جهت ثبت نام یا  کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه کارمان شوید

صفحه معرفی طرح کارمان

https://karmansystem.com/

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *