شرکت پالادیوم

کارآموزی پالادیوم (شرکت والاتجارت هفت آسمان)

شرکت والاتجارت هفت آسمان ( برند پالادیوم) جز برترین تولیدکننده های نوشییدنی انرژی زا لاکچری در ایران است که میتوانید در این شرکت فرصت کارآموزی در زمینه های مختلف داشته باشید.

وبسایت شرکت : https://www.palladiumdrinks.com/fa/

مشخصات سازمان

اندازه سازمان : زیر 50 نفر
آدرس :  تهران- سعادت آباد

درباره شرکت

از سال ۱۳۹۷ محصول پالادیوم بصورت تولید قراردادی در شرکت بهنوش در حال تولید محصولات خود بوده و با خلاقیتی که در بسته بندی محصول ارائه داد. به عنوان اولین و تنها برند نوشیدنی لوکس در ایران و خاورمیانه مطرح گردید. این موضوع بصورت حضور در نمایشگاههای آگروفود در سالهای ۱۳۹۸ ، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و اسپورتکس ۱۳۹۸ و نمایشگاه مواد غذایی بصورت لانچ محصولات لوکس بازخورد بسیار قابل توجهی داشت که به اذعان خبرگزاری  های مستقل نمایشگاهی غرفه پالادیوم در نمایشگاه اگروفود ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به عنوان یکی از سه غرفه برتر نمایشگاه پرونده درخشانی را از خود به جای گذاشت.در حال حاضر این شرکت دارای ۲۷ نماینده فعال در سراسر کشور می باشد که غالبا از شرکتهای پخش برتر شهر و استان خود می باشند.در حوزه صادرات نیز محصولات کلاسیک و لاکچری پالادیوم به کشورهای عراق ،ارمنستان، پاکستان هند بورکینا فاسو کوزوو و افغانستان صادر گردیده است. با رویکرد تهیه و ارائه محصول لوکس و با کیفیت که هیچگونه رقیبی در داخل و خارج از کشور ندارد در هر فصل نمونه های جدیدی از محصولات لاکچری به بازار ارائه میگردد که طراوت و نشاط حاصل از نوشیدنی انرژی زای پالادیوم در نزد مشتریان حفظ شود.
در سال ۱۴۰۱ پروانه های تولید آبمیوه ها و نوشیدنی های میوه ای گازدار این شرکت پس از طی دوره تحقیقات و فرمولاسیون محصول در شرکت کوشاب غرب ایلام اخذ گردید و در مرداد ماه ۱۴۰۱ تولید و روانه بازار گردید.

 

نوشیدنی انرژی زا پالادیوم

 

 

درباره محصولات پالادیوم

نوشیدنی جز لاینفک زندگی انسانها می باشد که در سالهای اخیر مطالعات و ایجاد تنوع بر اساس فرهنگ ذائقه و خواست مردم در مناطق جغرافیایی مختلف تنوع زیادی را در انواع نوشیدنی ها ایجاد نموده است.
نوشیدنی های انرژی را یکی از این موارد می باشد که با توجه به ماهیت نامی و ایجادی آنها انرژی زا بودن در ۲۰ سال اخیر به عنوان یکی از پر طرفدارترین نوشیدنی ها در میان مردم جهان تبدیل شده است. یکی از موارد عمده مصرف این نوع از نوشیدنی میهمانی ها دورهمی ها و مراسم های رسمی و غیر رسمی و … می باشد.
مجموعه پالادیوم به عنوان یکی از تولید کنندگان این نوع نوشیدنی بر اساس تحقیقات و برنامه ریزی های انجام شده و خلاقیت های تیم مارکتینگ و طراحی تغییراتی را در بسته بندی محصولات خود ایجاد نمود که بر اساس آن علاوه بر جذابیت های نوشیدنی های انرژی زا، سلایق و احساسات زیبا شناختی مصرف کنندگان را نیز به خود جلب نمود این خلاقیت در طرح ها و رنگ های مختلف با عنوان نوشیدنی های لاکچری به بازار ارائه گردید که بر اساس آن مصرف کننده قبل از مصرف این نوشیدنیها به عنوان یک نوشیدنی انرژی زا مجذوب زیبایی و بسته بندی منحصر به فرد آنها می شود در گیری حس لامسه و بینایی در کنار چشایی )

فرصت های کارآموزی پالادیوم

  • کارآموزی فروش (صادراتی)
  • کارآموزی فروش آنلاین
  • کارآموزی متصدی دیجی کالا و ترب
  • کارآموزی حسابداری

مزایای کارآموزی در این سازمان

  • کسب رزومه با توجه به خوشنامی شرکت در صنعت
  • آموزش های مفید در حوزه فروش
  • وجود پاداش های مالی در رشته فعالیت های کارآموزی
  • فرصت استخدام بعد از کارآموزی

درخواست کارآموزی

سامانه کارآموزی کارمان

 

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *