آموزش دیجیتال مارکتینگ و هر آنچه درباره ی این شغل باید بدانید

امروزه جهان به سرعت در حال دیجیتالی شدن است و مردم با علاقه زیاد از این تغییر استقبال می کنند. در دنیایی که کسب و کارها به سمت آنلاین بودن رفتن، لازمه که ما هم در این زمینه مهارت لازم راکسب کنیم تا بتوانیم در حوزه های رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشیم. دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی از طریق ایمیل، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و حتی وبلاگ نویسی است.

از برخی مزایایی که این نوع بازاریابی نسبت به بازاریابی سنتی دارد میتوان به مقرون به صرفه بودن، انعطاف پذیری زیاد و امکان هدف گیری مشتریان ایده آل نام برد. همه چیز در مورد بازاریابی دیجیتال را می توانید در مقاله دیجیتال مارکتینگ ما مطالعه کنید.

دیجیتال مارکتینگ زمینه ای است که هر شرکت به یک متخصص در آن زمینه نیاز دارد. شرکتهایی که افرادی را برای اهداف بازاریابی دیجیتال استخدام می کنند، انتظار دارند که این افراد دانش کافی در مورد بازاریابی دیجیتال داشته باشند، به همین دلیل است که هر داوطلبی که می خواهد در دیجیتال مارکتینگ فعالیت کند، به سمت کارآموزی می رود.

بازاریابی دیجیتال همیشه در حال تغییر است، بنابراین شما باید همیشه به روز باشید و با آخرین تغییرات راحت کار کنید و این همان چیزی است که شما در دوره کارآموزی یاد می گیرید.

در طول دوره کارآموزی، شما اطلاعاتی در مورد ابزارها و تکنیک های مختلف بازاریابی دیجیتال کسب خواهید کرد. هنگامی که روی یک پروژه زنده کار می کنید، دانش عملی درباره بازاریابی دیجیتال به دست می آورید و می توانید نحوه مدیریت تبلیغات را بیاموزید. بازاریابی دیجیتال چیزی فراتر از یادگیری آن است که فقط با تمرین می توان آن را آموخت.

کارآموزی بازاریابی دیجیتال می تواند تجربه عملی لازم برای درک بهتر موضوعات پیچیده از جمله بازاریابی محتوا، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و توسعه وب سایت را برای شما فراهم کند. دوره کارآموزی همچنین می تواند ضمن ایجاد اشتغال در بازاریابی دیجیتال به شما در ایجاد شبکه گسترده تری از مخاطبین حرفه ای کمک کند.

در طرح کارمان شما می توانید در دوره های دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید و صفر تا صد این دوره را یاد بگیرید و کسب و کار خود را زیر نظر متخصصین این دوره شروع کنید.

کارآموزی دیجیتال مارکتینگ طرح کارمان

با توسعه اینترنت و افزایش مخاطبان شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، میزان خرید اینترنتی به شدت افزایش پیدا کرده و تمامی کسب و کار ها در حال ورود به بستر دیجیتال هستند و همین امر موجب شده است که هر کسب و کاری به متخصص و بازاریاب دیجیتال، نیاز داشته باشند. کارآموزی بازاریابی دیجیتال، فرصتی منحصر به فرد است که به کارآموزان این امکان را می دهد تا مهارت های اساسی و تجربه دنیای واقعی مورد نیاز برای برتری در بازاریابی دیجیتال را بیاموزند.

دوره های دیجیتال مارکتینگ کارمان به معنای پذیرش طیفی از وظایف و مسئولیت های طراحی شده برای افزایش دانش شما در مورد بازاریابی دیجیتال است. در این دوره شما علاوه بر آموزش، با مهارتها و توانایی های مدیریت دیجیتال مارکتینگ آشنا می شوید.

سامانه کارآموزی کارمان

یکی از بزرگترین مزایای کارآموزی طرح کارمان، فرصت کسب تجربه از متخصصان است که با انجام پروژه های عملی و بازخورد سازنده ای که از متخصصین این دوره کسب می کنید محقق می شود و شما می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و به یک رقیب قدرتمند در زمینه کسب و کار خود تبدیل شوید.

در دوره دیجیتال مارکتینگ کارمان به شما 30 ساعت آموزش تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ داده میشود و سپس شما با انجام 180 ساعت کارآموزی و انجام پروژه های عملی زیر نظر مسئول فنی خود، به یک متخصص دیجیتال مارکتینگ تبدیل میشوید.

این دوره شامل سه قسمت میباشد

بخش اول در مورد یادگیری سئو و بهینه سازی وبسایت است. در این بخش با یادگیری جدید ترین الگوریتم های گوگل و تکنیک های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری، میتوانید خود را به صدر نتایج موتور های جستجو نظیر گوگل برسانید و ترافیک ورودی به وبسایت خود را افزایش دهید.

بخش دوم سوشیال مارکتینگ است که  به عنوان مثال می توان از اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ نام برد. در این بخش به شما یاد داده میشود که چطور در شبکه های اجتماعی به بازاریابی بپردازید و مشتریایده آل خود را جذب کنید و محصولات خود را در این بسترها به فروش برسانید.

بخش سوم بازاریابی محتوایی می باشد که در این بخش به شما نحوه تولید محتوا هدفمند آموزش داده میشود و یاد میگیرید که چطور با تولید محتوا خوب، مشتری های خود را قانع کنید.

پس از اتمام دوره نمونه کار های شما در وبسایت هومان درج میشود و به شما مدرک پایان دوره اعطا میشود و کارآموزان برتر توسط مجموعه استخدام میشوند.

جهت ثبت نام  در دوره آموزشی کارآموزی دیجیتال مارکتینگ یا کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه دیجیتال مارکتینگ کارمان شوید.

دوره آموزشی و کارآموزی دیجیتال مارکتینگ – مخصوص دانشجویان – کارمان (karmansystem.com)

بازار ‌کار دیجیتال مارکتینگ در ایران

در دنیایی که همه چیز به سرعت در حال تغییر است، یکی از مهمترین دغدغه‌های علاقمندان به دیجیتال مارکتینگ موفقیت شغلی و درآمدزایی در این حوزه است. مطمئنا بسیاری از افراد تازه وارد با توجه به رونق گرفتن این نوع کسب وکار و افرادی که بسیار پرقدرت در این زمینه فعالیت می کنند، به این فکر می کنند آیا جایی برای آنها باقی مانده است؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی مردم بیشتر کسب‌وکارها به تاثیر فوق العاده ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکار هایشان پی برده اند و تنها راه نجات کسب‌ وکار خود را، بکارگیری روش های دیجیتال مارکتینگ می دانند.

دیجیتال مارکتینگ یکی از مشاغل پردرآمد در ایران محسوب می شود و شما با داشتن مهارت و تجربه کافی در این زمینه می توانید امنیت شغلی خود را تضمین کنید.

در مورد بازار کار برای یک متخصص دیجیتال مارکتینگ در ایران میتوان به مشاغلی مانند کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو، کارشناس بازاریابی، کارشناس فروش، کارشناس تبلیغات و شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

افراد می توانند با کسب تجربه و مهارت لازم در این حوزه، در شرکت ها و استند‌آپ های معتبر که نیاز به نیروی متخصص دارند، استخدام شوند.

حقوق در شرکت های مختلف متناسب با سیاست هایی که در این زمینه دارند متفاوت است. میانگین حقوق برای یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ در بازار کار ایران از 3 میلیون تا ده میلیون و برای یک مدیر دیجیتال مارکتینگ این رقم تا 30 میلیون و حتی بیشتر است که با کسب تجربه و مهارت حتی می توان مبالغ بالاتری هم بدست آورد.

با توجه به اینکه هیچ سرمایه ای گرانتر از زمان نیست بنابراین اولویت خود را در دوره کارآموزی به کسب تجربه از متخصصین این دوره و استفاده از هر لحظه زمانتان برای آموزش نکات جدید استفاده کنید.

جمع بندی

یکی از مهمترین رسالت های مجموعه کارمان، تربیت نیروهای متخصص در حوزه های  مختلف برای ورود به بازار کار و معرفی آنها به شرکت ها است. ما در این مقاله به معرفی دوره های کارآموزی کارمان در حوزه دیجیتال مارکتینگ که یکی از مشاغل پر درآمد در ایران است پرداختیم.

در این دوره شما همه مهارت های مورد نیاز این نوع بازاریابی را زیر نظر بازاریابان حرفه ای می آموزید و آماده ورود به دنیای کسب و کار خواهید شد.

با توجه به مزایایی که دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارتان خواهد داشت بهتر است که شما در این دریای پرتلاطم دیجیتالی سکان دار کسب و کار خود شوید پس با ما همراه باشید.

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *