معرفی فرصت های کارآموزی کارمان

فرصت های کارآموزی کارمان


معرفی فرصت‌های کارآموزی کارمان

امروزه یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که ما پس از طی دوره‌های آموزشی با آن روبه رو می‌شویم، نداشتن تجربه کار عملی و مهارت عملی کافی در آن زمینه است. دوره ی کارآموزی، مقدمه خوبی برای افرادی است که می‌خواهند مهارت عملی کسب کنند. تجربه کار عملی سبب می‌شود که شما راحت‌تر شغل پیدا کنید و در حوزه کاری خود نسبت به افرادی که مهارت کافی ندارند، جلوتر باشید.

کارآموزی یک روش آموزشی است که در آن کارآموز توسط یک شخص با تجربه در حوزه کاری مشخص، آموزش می‌بیند و مهارت کافی برای ورود به محیط کار را به دست می‌آورد. افراد با گذراندن دوره کارآموزی، با چالش‌های کار عملی رو به رو می‌شوند و نحوه حل این مشکلات را زیر نظر یک استاد مجرب در آن کار می‌آموزند.

همچنین دوره کارآموزی در رزومه شما بسیار مفید و اثرگذار است. دوره کارآموزی فرصتی عالی برای شماست تا بتوانید در زمینه ی مورد علاقه خود، مهارت لازم برای کسب درآمد را به دست آورید. در ادامه به فواید کارآموزی می‌پردازیم.

فواید کارآموزی

  1. کسب تجربه عملی

دوره‌ی کارآموزی فرصتی برای افزایش دانش و مهارت‌ها در زمینه مورد علاقه شماست. هدف همه ی ما از گذراندن دوره‌های آموزشی، یادگیری یک مهارت و کسب درآمد از آن است. برای استخدام در یک سازمان، اولین سؤالی که از شما می‌پرسند این است که سابقه کاری دارید یا نه؟ داشتن سابقه کار از مهم‌ترین ملاک‌ها برای کارفرماها می‌باشد.

همچنین اگر شما بخواهید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید، تجربه کاری برای موفق شدن شما ضروری است. پس گذراندن دوره آموزشی زیر نظر یک شخص با تجربه در زمینه مورد نظر شما می‌تواند بسیار مفید و البته ضروری باشد.

  1. یادگیری بهتر

بسیاری از ما دروس دانشگاهی و یا مطالب علمی که در دوره‌های آموزشی به ما ارائه شده است را بارها مطالعه کرده‌ایم و تمام تلاش خود را برای یادگیری آن‌ها بکار برده‌ایم با این وجود، هنگامی که می‌خواهیم در عمل از آن‌ها استفاده کنیم، بخشی از مطالب را به یاد نمی آوریم و باید از جزوات و یادداشت برداری‌های خود کمک بگیریم.

تجربه نشان داده است هنگامی که شخص به صورت عملی کاری را انجام دهد و با مشکلات عملی آن روبه رو شود، کار را بهتر یاد میگیرد. بنابراین برای یادگیری بهتر گذراندن دوره کارآموزی می‌تواند بسیار مفید باشد.

  1. کسب تجربه کاری و رفتار و فرهنگ سازمانی

برای کسی که مبتدی است و سابقه کاری ندارد، کارآموزی یک راه عالی برای کسب تجربه کاری است. دوره کارآموزی فرصتی برای شماست تا با محیط کاری آشنا ‌شوید و تجربیاتتان را با سایر کارآموزان تبادل کنید و از همه مهم‌تر با قوانین کاری (قانون کار، حقوق، بیمه، مالیات و مقررات داخلی مجموعه‌ها) آشنا شوید. یادگیری قانون کار برای همه ی افرادی که شاغل هستند و یا میخواهند مشغول به کار شوند ضروری است.

همچنین با فرهنگ سازمانی و نحوه برخورد کارمندان در یک شرکت و نوع رابطه آن‌ها با یکدیگر آشنا می‌شوید و می‌فهمید که در یک سازمان پروژه‌ها طی چندین مرحله مشورت و تأیید از سوی افراد مسئول انجام می‌شوند. لازم به ذکر است تا زمانی که وارد محیط های مشابه فضای کاری واقعی نشوید نمی‌توانید درک و تصور درستی نسبت به آن داشته باشید.

سامانه کارآموزی کارمان

  1. فرصتی برای ایجاد شبکه‌ای متشکل از همکاران

در زندگی کاری شبکه‌سازی و ارتباط با افراد فعال در زمینه کاری شما یکی از عوامل مهم در رشد و پیشرفت شغلی است. وقتی که شما در موقعیت کارآموزی قرار میگیرید این فرصت را دارید که با افرادی که در زمینه کاری شما سالها است فعالیت دارند آشنا شوید و از طرفی با کاراموزان همچون شما که به تازگی مشغول به کسب تجربه شده اند، نیز آشنا میشوید.

همچنین بهتر است همیشه در محیط کار خود با همکارانتان رابطه گرمی داشته باشید تا آن‌ها نیز انگیزه‌ای برای انتقال تمام دانش و تجربه خود به شما داشته باشند و این کار را از صمیم قلب انجام دهند.

فرصت‌های کارآموزی کارمان

طرح کارمان، فرصت کارآموزی را برای افراد در دوره‌های گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و بورس و بازار سرمایه فراهم می‌کند. در طرح کارمان علاوه بر آموزش تخصصی و کاربردی، پروژه‌های عملی به شما داده می‌شود و شما زیر نظر یک مسئول فنی به کارآموزی می‌پردازید و در تمامی دوره آموزشی و کارآموزی می‌توانید به راحتی با مسئول فنی خود برای حل چالش‌های یک پروژه واقعی در ارتباط باشید.

به علاوه با انجام کارهای کارآموزی، میزان هزینه‌های دوره آموزشی خود را کاهش می‌دهید و از همه مهمتر، گذراندن دوره کارآموزی تاثیر مثبتی در یادگیری شما دارد.

دوره‌های کارمان در زمینه آموزش و کارآموزی به صورت حضوری یاغیرحضوری می‌باشد که فعلاً به دلیل شرایط کرونا، هم دوره آموزشی و هم دوره کارآموزی به صورت غیرحضوری است.

استخدام کارآموزان برتر کارمان

دلیل برتری طرح کارمان نسبت به سایر طرح‌ها، استخدام کارآموزان برتر می‌باشد. مراکز زیادی هستند که امکان کارآموزی و کارورزی را برای افراد ایجاد می کنند اما مهم این است که در کدام یک از این مراکز، کارآموزی خود را می‌گذرانید. امروزه به دلیل شرایط بد کاری، بسیاری از افراد از نبودن شغل ناراضی هستند، ولی شرایط بد کاری را نمیتوان دلیل اصلی بیکاری افراد دانست. گاهی کوتاهی از خود شخص است که توقع دارد بدون هیچ تجربه‌ای وارد بازار کار شود. اینجاست که باید به فکر کسب مهارت بود، اما در کجا؟

در طرح کارمان افراد علاوه بر کسب مهارت در زمینه مورد نظر خود، به کارآموزی در آن زمینه می‌پردازند و با پروژه‌های عملی که در اختیارشان قرار می‌گیرد می‌توانند با چالش‌های کار عملی آشنا شوند و راهکارهای حل این مشکلات را بیاموزند. در نهایت عملکرد کارآموزان با توجه به پروژه‌هایی که در اختیارشان گذاشته شده است، بررسی می‌شود.

همان‌طور که گفته شد شرایط استخدام برای کارآموزان برتر در طرح کارمان وجود دارد و در غیراینصورت کارآموزان برتر از طرف مجموعه به مراکز دیگر جهت استخدام معرفی می‌شوند.

جمع بندی

در این مقاله شما با طرح کارمان و دوره‌هایی که در قالب این طرح برگزار می‌شوند و مزایایی که کارآموزی برای شما دارد، آشنا شدید. با شرکت در طرح کارمان علاوه بر اینکه از مهم ترین مزیت کارآموزی که آشنایی با محیط و فضای کاری واقعی است، بهره‌مند می‌شوید به علاوه فرصت استخدام نیز برای شما ایجاد می‌شود.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کارمان مراجعه کنید.http://Karmansystem.com

دسته بندیکارآموزیموفقیت و رشد فردی


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home3/karmansy/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home3/karmansy/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home3/karmansy/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

برچسب هادوره‌های آموزشیطرح کارمانفرصت‌های کارآموزیکارآموزیکارآموزی کارمانکارورزیمعرفی فرصت‌های کارآموزی کارمان

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *