امروزه همه شرکت ها و فناوری ها در تلاش اند که سرعت کار خود را بالا ببرند و اتلاف وقت کمتری داشته باشند.در بسیاری از کسب و کارها دیده میشود که با استفاده از خلاقیت،میتوان سرعت کسب و کار خود را بالا برد.در این چند سال اخیر، کسب و کارهای زیادی به سمت اینستاگرام رفتند.کسانی که در اینستاگرام کسب و کاری راه انداختند به یک سری نیازها از جمله اتوماتیک شدن یک سری فعالیت ها نیاز پیدا کردند.شاید تا حالا اسم ربات های اینستاگرام به گوشتون خورده باشه،در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با ربات های اینستاگرام آشنا کنیم.

ربات اینستاگرام چیست؟

اگر شما هم وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شدین و کسب و کاری برای خود دست و پا کردین،نیاز به دیده شدن دارید تا بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید.جذب فالور و افزایش فالور واقعی به میزان زیادی میتواند در موفقیت کسب و کار شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام موثر باشد. ربات اینستاگرام که به اسم های دیگری هم شناخته میشود از جمله ربات افزایش فالور،در دنیای امروز به ابزاری تبدیل شده تا به عنوان یه شخصیت مجازی بصورت اتوماتیک تمام فرایند های مورد نیاز افزایش فالور واقعی را انجام دهد.

شما باید انتخابی کاملا هوشمندانه در انتخاب ربات اینستاگرام داشته باشید.بیشتر آنچه که در شبکه های اینترنتی متفاوت، با عنوان اپلیکیشین افزایش فالور اینستاگرام یافت میشود نه تنها کمک خاص و هوشمندانه ای به شما نمیکنند بلکه ریسک جریمه شدن توسط گوگل و اینستاگرام را افزایش میدهند و شما باید انتخابی هوشمندانه و آگاهانه در انتخاب ربات اینستاگرامی داشته باشید تا نتیجه مطلوب دریافت کنید.

ربات اینستاگرام

مزایای ربات اینستاگرام

اینستاگرام جزء شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار و پرمخاطب است.یه سری افراد صرفا جهت سرگرمی وارد این محیط میشوند و بعضی دیگر برای کسب درآمد وارد اینستاگرام میشوند.برای اینکه حساب های کاربری با تعامل بالا بتوانند از این شبکه های اجتماعی به آسانی استفاده کنند، ربات هایی طراحی و برنامه ریزی شدند که این شرایط را مهیا کنند. در گذشته در اینستاگرام برای یافتن مشتری مد نظر باید در پروفایل های مختلف پیمایش میکردید.اکنون زمان آن دوران به سر رسیده و در عوض شما میتوانید به ربات ها اجازه دهید و دست آنها را باز بگذارید تا سرنخ های بالقوه را پیدا کنند.همچنین ربات ها توانایی این را دارند تا با مشتریان و پیروان جدید تعامل و ارتباط برقرار کنند.

اکنون میخواهیم مهم ترین مزایای ربات اینستاگرام را نام ببریم: انجام وظیفه هایی گسترده تر از توانایی های انسان، انسان توانایی این را ندارد که بصورت دستی همزمان 10 چیز مختلف را بررسی کند با وجود ربات ها،این امکان به شما داده شده تا بتوانید گروه زیادی از مشتریان خود را مورد هدف قرار دهید و با آنها تعامل داشته باشید.

1- صرفه جویی در وقت

اینستاگرام یک سری محدودیت های خاصی دارد که در یک ساعت به شما اجازه نمیدهد بیشتر از حد خاصی فالو،لایک و… انجام دهید و اگر بخواهید این محدودیت ها را زیر پا بگذارید از طرف اینستاگرام جریمه میشود.پس برای تعامل با مخاطبانتان باید ساعت های زیادی وقت بذارید اما ربات ها این مشکل را حل کرده اند.

2- تعامل با افراد بیشتر

برای شما بسیار سخت خواهد بود که پست ها و افراد زیادی را دنبال کنید.شما عملا این توانایی را ندارید که به تنهایی بتوانید همه ساعته با افراد زیادی در اینستاگرام ارتباط و تعامل برقرار کنید.ربات های اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که همه ساعته با خیال راحت بتوانید تعامل و ارتباط برقرار کنید.

3- جذب فالور بیشتر

هنگامی که شما تعامل بیشتری داشته باشید، طبیعی است که فالور های شما افزایش می یابد.ربات ها با انجام کار های مختلف نظیر ارسال پست ها،لایک کردن پست ها و… همواره در حال تعامل با مخاطبان مختلف هستند.

ربات اینستاگرام

معایب ربات اینستاگرام

برای اینکه بتوانید یک تعامل معتبر برای خود ایجاد کنید باید زمان بذارید و صبور باشید.ربات های اینستاگرام مزیت هایی که گفتیم را دارا هستند مانند لایک کردن،دنبال کردن و نظر دادن بصورت خودکار، اما با این حال یک نقطه ضعف بزرگ دارند و این است که تعامل و ارتباطی که برقرار میکنند، واقعی نیست.بعضی وقت ها ممکن است ربات ها نظرات نامناسبی بدهند و شما راهی برای پیشگیری از پاسخ های ارسال شده برای مخاطبانتان ندارید. یکی دیگر از معایب بزرگ ربات های اینستاگرام این است که نمیتواند زمینه پست کسی را قبل از اینکه نظر بدهد،تشخیص دهد و باعث ایجاد سوءتفاهم خواهد شد مانند اینکه یک ربات، ایموجی خندان زیر یکی از پست های سوگواری و غمگین منتشر کند.

جمع بندی

زمانی که شما شروع به استفاده از ربات های اوتوماسیون میکنید باید بدانید آنها قابل پیش بینی نیستند.برای همین توصیه میکنیم که در ابتدا فقط در جهت دنبال کردن و عدم دنبال کردن و از همینجور اقدامات استفاده کنید تا به مشکل برنخورید.برای گرفتن نتیجه مطلوب و دلخواه از ربات ها، نیاز به زمان و بهبود مستمر دارید.شما  برای کارآمد بودن ربات ها نمیتوانید فقط یک بار آنها را تنظیم کرده و به حال خود رها کنید و باید مرتبا تنظیمات ربات خود را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید. 

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *