کسب درامد از آمازون؛ درامد دلاری باور نکردنی

شرکت آمازون یک فروشگاه اینترنتی بسیار بزرگ است که فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش داده است. همین نکته موجب شده است تا بسیاری از افراد آن را «غول بزرگ بازارهای تجارت الکترونیک» بنامند. خبر خوب این است که شما می توانید درآمد دلاری باورنکردنی از این شرکت داشته باشید. برای آشنایی با روش های کسب درآمد از آمازون تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کسب درآمد از آمازون

طبق آمارهای به دست آمده از این مجموعه، ماهانه بیش از 190 میلیون نفر از وب سایت آمازون بازدید می کنند. این آمار و ارقام بیانگر اختلاف بسیار زیاد بازدیدهای این سایت با سایر بازارهای تجارت الکترونیک می باشد. ساده ترین راه برای کسب درآمد از آمازون، فروش محصولات در سایت می باشد. موفقیت در انجام این کار درست همانند دیگر فعالیت ها، نیازمند دانش، آگاهی و تجربه کافی می باشد. در این مطلب، آگاهی های لازم برای این کار خدمت شما ارائه شده است.

آموزش رایگان کسب درآمد از آمازون

شرکت آمازون طرح تشویقی برای کاربران سایت خود تدارک دیده است. شما می توانید دیگران را نسبت به خرید کالای مورد نظر خود از این فروشگاه ترغیب کرده و به ازای هر خرید، کمیسیون دریافت نمایید. روش های متنوع دیگری نیز برای کسب درآمد آنلاین دلاری وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم.

آموزش کسب و کار در آمازون

شما می توانید برند شخصی خود را در آمازون داشته باشید. Amazon Seller central بخش مهمی از این وب سایت است که به افراد، شرکت ها و برندهای شخصی اجازه می دهد تا محصولات و اجناس خود را به فروش بگذارند. برای انجام این کار میتوانید محصولات را برای آمازون ارسال نمایید تا در ابتدا بسته بندی شده و سپس برای مشتریان ارسال گردد. بدیهی است که انجام این کار نیازمند صرف هزینه مشخصی می باشد. از این رو برخی از فروشندگان، این خدمت آمازون را رد کرده و خودشان نسبت به بسته بندی و ارسال محصولات برای مشتریان اقدام می کنند.

این سیستم مزایا و معایب خاص خود را دارد که باید برای هر کسب و کار به صورت جداگانه مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته و تصمیم گیری نهایی مبنی بر انتخاب نحوه ارسال سفارشات انجام پذیرد. توجه داشته باشید که فروش برخی از محصولات در این وب سایت نیازمند دریافت تاییدیه و مجوز از آمازون می باشد. بنابراین برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی در روند فروش محصولات، بهتر است ابتدا در رابطه با قوانین و مقررات آمازون تحقیق و مطالعه کرده و سپس با آگاهی کافی، فعالیت خود را آغاز نمایید.

کسب درآمد از آمازون با افزایش ترافیک سایت

سیستم همکاری در فروش، خدمت دیگری برای کسب درآمد از آمازون می باشد. این روش به ویژه برای افرادی که سایت یا وبلاگ دارند، قابل استفاده خواهد بود. این دسته از افراد با انجام تبلیغات در سایت خود می توانند به افزایش ترافیک سایت آمازون کمک نموده و از این طریق کسب درآمد کنند. شما می توانید لینک محصولات را از سایت آمازون کپی کرده و در سایت خود قرار دهید. به این ترتیب بخشی از کاربران سایت شما به سمت سایت آمازون هدایت شده و ترافیک آن افزایش می یابد. در نتیجه این کار، کمیسیونی از جانب شرکت آمازون برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

توصیه می شود برای انجام بهتر این کار، محصولاتی را انتخاب کنید که با موضوع سایت شما در ارتباط هستند. این کار ضمن جلوگیری از نارضایتی کاربران سایت شما، به هدایت بهتر کاربران و در نتیجه افزایش بیشتر ترافیک ورودی به سایت آمازون کمک می کند. نکته قابل توجه در رابطه با این شیوه این است که کمیسیون در نظر گرفته شده حدود 4 الی 8.5 درصد به ازای هر خرید می باشد. این مبلغ در ظاهر رقم چشمگیری به نظر نمی رسد؛ اما در صورتی که ترافیک زیادی در سایت خود داشته باشید و یا به صورت هدفمند این کار را انجام دهید، می توانید به اعداد و ارقام خوبی برای کسب درامد دست یابید.

کسب درامد از آمازون با افزایش ترافیک سایت

جمع بندی

در این مطلب چندین راه مختلف برای کسب درآمد از آمازون خدمت شما معرفی کردیم. با توجه به این که در تمام این روش ها، از ابزارهای دیجیتال برای بازاریابی و تبلیغ محصولات استفاده می شود، می توان این کار را زیرمجموعه ای از خدمات دیجیتال مارکتینگ دانست. بر این اساس می توان گفت که اگاهی از مبانی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا نتیجه بهتری از فعالیت خود در سایت آمازون داشته باشید.

مجموعه کارمان مفتخر است دوره های آموزشی کاراموزی متنوعی نظیر دوره آموزشی سئو، دوره آموزشی اینستاگرام، دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ و … برگزار نماید. شما با شرکت در این دوره ها نه تنها با مبانی اصلی این مباحث آشنا می شوید، بلکه به صورت عملی روی پروژه های واقعی نیز کار خواهید کرد.  اطلاعات تکمیلی در رابطه با هر دوره در صفحه مربوط به آن ارائه شده است. پیشنهاد به مطالعه بیشتر: کسب درامد از یوتیوب

حائریمشاهده نوشته ها

Avatar for حائری

موسس کارمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *